ElfYourself iPhone ile Dans Videonuzu Hazırlayın


ElfYourself iPhone ile Dans Videonuzu Hazırlayın

Ofistesiniz ve çok sıkıldınız. Peki bu sessizliği eğlenceli bir şekilde sonlandırmaya ne dersiniz? iPhone’unuzun sesini açın ve hazırladığınız videoyu arkadaşlarınıza izletin. ElfYourself by OfficeMax ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Nasıl mı?

 

ElfYourself by OfficeMax tamamen eğlence amaçlı olarak düşünülmüş bir uygulama. Biraz da kafa dağıtan uygulamalara yer vermek istedim ve geçenlerde Top Listlerin birinde karşılaştığım ücretsiz olan ElfYourself by OfficeMax isimli uygulamayı gördüm. Birkaç ekran görüntüsünden sonra indirip denemeye karar verdim. Açıkcası hiç beklemediğim kadar başarılı bir uygulama çıktı. Birkaç kolay adımda kendi eğlence video klibinizi hazırlayabiliyorsunuz. Hatta size tavsiye son ana kadar arkadaşlarınıza ne yaptığınızı anlatmayın. Çünkü onların tek tek fotoğraflarını çekmeniz gerekiyor. E buda insanlarda bir merak uyandırıyor. Eğer son ana kadar saklayabilirseniz ortaya çıkan sonuçta oldukça eğleneceğinize garanti edebilirim :)

Kısaca kullanımından bahsedeyim. Zaten oldukça kolay göreceksiniz. Uygulamayı çalıştırdığınızda yanyana 5 tane boş kafa göreceksiniz. Her bir kafa bir arkadaşınıza ait olacak. Dilerseniz 3 dilerseniz 5 kişilik video klipler hazırlayabilirsiniz. Yapmanız gereken her bir boş kafanın içerisine bir arkadaşınızın fotoğrafını eklemek. Tıkladığınızda fotoğraf çekme ekranı gelecektir. Tam karşıdan bir fotoğrafı tercih ediniz. Hatta mümkünse komik suratlar yapmalarını önerebilirsiniz. Sonuç daha başarılı olacaktır. Dilediğiniz kadar kafayı eklediğinizde artık videonuzu izlemeye hazır hale gelecektir. LET’S DANCE yazan yere tıklarsanız arkadaşlarınızla Elf dansı yaptığınız video oynamaya başlayacak. İşte bu kadar basit ve eğlenceli.

Uygulamanın bir güzel özelliği ise hazırlamış olduğunuz videonuzu sosyal medyada paylaşabiliyor olmanız. Direk olarak Facebook, Twitter veya e-posta ile videonuzu paylaşabilirsiniz.

iPhoneOyna’da kalmaya ve takip etmeye devam ediniz. Her zaman en eğlenceli ve güncel uygulamaları sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Uygulamayı ÜCRETSİZ indirmek için:

 

Sosyal Medyada Paylaş!

pheru

pheru

Blog yazmayı seviyorum tabii paylaşmayı da... Bu aralar PC, Xbox One son sürat devam. XboxOne Gamertag: PHERU