Gamex 2016 Yaklaşıyor, Biletleriniz hazırmı ?

Türkiyede oyun sektörünü geliştirmek için oyun sevdalılarını bir araya getiren GameX Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı, 1-4 Aralık 2016 tarihleri arasında, İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Biletleri yakın zamanda satışa çıkan GameX 2016’nın sponsorları arasında yer alan BKM Express sayesinde giriş biletlerini %50 indirimli ve özel çekilişlere katılma hakkına sahip oluyorsunuz.

Eğer  BKM express ile almayı düşünüyorsanız acele etmeniz gerekiyor çünkü biletler sınırlı sayıda satışa sunulacak.

Bu yıl Fuara 100’e yakın firma katılacak ve bu firmaların arasında Microsoft, Fox, Hi-Rez Studios, G2A, NVidia ve MSI gibi büyük isimlerde bulunuyor.

Geçtiğimiz yılda olduğu gibi daha çıkmamış olan oyunları oynamak, ünlü Youtuber ve streamerlar ile tanışmak istiyorsanız ve 1-4 Aralık arasında Fuara gelip bir göz atmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

GameX 2016 ziyaretçi biletlerini; www.biletino.com‘dan ve Fuar alanı gişelerinden satın alabilirsiniz, Eğer BKM express kullanarak bilet satın almak istiyorsanız aşşağıdaki linkdeki bilgileri takip ederek kolaylıkla biletlerinizi alabilirsiniz.

BKM Express ile GameX 2016 Biletini %50 İndirimli Nasıl Alırım?
GameX 2016 Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

null

Sosyal Medyada Paylaş!

Sickbubblegum

Sickbubblegum

A human. Being. Steam ID: bubblereborn Write, rewrite, bang head aganist wall. edit, re-edit