Pc oyuncuları için oyun tavsiyeleri 2016

Okulların açılması ile birlikte uzuuun bir yaz tatili sonrası kendilerini kötü hisseden oyunculara siteniz O1H1 den bir nebzede olsa sizi keyiflendirecek oyun tavsiyeleri geliyor. Hem hoş vakit geçirebileceğiniz hem de Pc nizin başında saatlerce sizi mahkum etmeyecek eğlencelik oyunlar listemizi sıralıyoruz.Pc oyuncuları için oyun tavsiyeleri 2016…

Parkitect

Yıllar önce Theme Park ile başlayan ardından Roller Coaster Tycoon ile devam eden park inşaa etme ve küçük adamcıkları yaptığınız park içerisinde bir o yana bir bu yana koşmalarını keyifle izlemenizi sağlayan oyun serisine bu yıl Parkitect de katıldı. Kasım ayında çıkacak olan ve şimdiden oldukça iyi eleştiriler alan Planet Coaster öncesi, eğlenceli grafikleri ile kendisini içine çeken bu simülasyonu denemenizi öneririz. Koca kafalı küçük adamcıkların roller coasterlara binmesi, yiyecek ve içeceklere talan etmesi hiç bu kadar göze hoş gelmemişti….

Prison Architect

Uzun zamandır Early Access (Bitmemiş deneme sürüşü) nde olan oyun geçtiğimiz aylarda final versiyonu ile oyuncular ile buluştu. Dünyanın en azılı suçlularını demir parmaklıklar ardında tutmakla görevli bir hapishane müdürünü oynadığınız oyun, hem sinirleri hem de beyni zorluyor. Hiç ummadığınız bir suçlunun bir anda diğer mahkumları galyana getirmesi, uzun emeklerle oluşturduğunuz hapishanenizi yerle bir etmesi eminiz sizleri de çok kızdıracak. Oyuna eklenen yapılmış olan hapishaneden kaçmak için mahkum rolüne de geçebildiğiniz modu ile oyuncuların oldukça beğenisini kazanan ve geçtiğimiz aylarda konsol oyuncuları ile de buluşan başarılı bir simülasyon oyunu Prison Architect.

Rocket League

Futbol oyunlarını seviyorsanız, Pes ve Fifa dan sıkıldıysanız buyrun size çoklu oyunculu modları ile bu tarza yeni bir nefes getiren Rocket League. Uzaktan kumandalı arabalar ile koca bir futbol topunu karşı takımın kalesine atmaya çalıştığımız oyun, eminiz arkadaşlarınızla size oldukça keyifli vakitler geçirtecek.

God Eater / God Eater 2 Rage Burst

Orjinali Ps Vita el konsolunda çıkan ve Monster Hunter serisi oyunları bilenlerin yakından takip ettiği, canavar avlama üzerine kurulu aksiyon rol yapma oyunu God Eater geçtiğimiz ay Pc kullanıcıları ile buluştu. Oldukça makul sistem gereksinimlerine ve anime görsellere sahip oyun basit bir mekaniğe sahip olsa da, hem görevleri hem çoklu oyunculu oyun modları hem de muhteşem optimize edilmiş Pc versiyonu ile sizlere tavsiye edebileceğimiz en başarılı Rpg/aksiyon tarzı oyun.

Valdis Story: Abyssal City

Eski tarz platform aksiyon tarzı oyunları özleyen oyunculara, rol yapma öğeleri ile süslenmiş ve şirin grafikleri ile öne çıkan Valdis Story: Abyssal City i öneriyoruz. Biraz Castlevania tarzında olan oyun bağımsız bir yapımcıdan çıkmış olmasına rağmen zor patron savaşları ve hızlı aksiyonu ile oyuncuları oldukça keyiflendirecek bir oyun.

Trackmania Turbo

Pc oyuncularının yıllardır severek oynadığı Trackmania yarış oyunu serisi bu yıl ilk defa Ps4 ve Xbox One konsol oyuncuları ile buluştu. Canyon, Valley, Stadium ve oyuna özel yeni Roller Coaster bölümlerinden oluşan Trackmania Turbo, konsol oyuncuları göz önünde bulundurulduğundan oyun kolu sahibi Pc oyuncuları için önerebileceğimiz bir yarış oyunu.

SuperHot

Oldukça artistik görsellere sahip oyun, listemizde bulunan tek fps. Zaman durdurma gibi farklı bir mekanikle oldukça havalı öldürüşler yapabileceğiniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebileceğiniz oyunu Counter Strike dan kafasını bir nebze kaldırabilen oyunculara öneriyoruz…

Pc oyuncuları için oyun tavsiyeleri 2016

 

 

 

null

Sosyal Medyada Paylaş!

cloud squall

cloud squall

her oyuna başlayan hiç bir oyunu bitirmeyen :)