Playstation Plus ve Xbox Live Gold Haziran ücretsiz oyunları

Playstation Plus ve Xbox Live Gold Haziran ücretsiz oyunları

Microsoft ve Sony, ücretli aylık ve yıllık abonelikleri dahilinde oyunculara Haziran ayında verilecek ücretsiz oyunlarını duyurdu. 4 adet Xbox ve 6 adet Playstation oyununun yer aldığı Haziran oyunları ise;

Playstation Plus

Oyuncular Haziran ayı boyunca Sony konsollarında oyunlara doyacaklar.

Ps4 sahipleri 2K Games in muhteşem basketbol oyunu serisinin son halkası Nba2k16 i ve macera araştırma tarzındaki bağımsız yapım Gone Home: Console Edition i ücretsiz indirebilecekler.

Ps3 konsollarında ise farklı tarzı ile öne çıkan Echochrome, korku oyunlarını sevenlerin nefeslerini tutarak bölümler halinde oynayacakları gerilim oyunu Siren: Blood Curse (1-12 tüm bölümler) oyuncular ile buluşacak.

Sony nin güzel ama bahtsız el konsolu Ps Vita ise bu ay efsane oyun God of War: Chains of Olympus ve minik oyunlardan oluşan ve Ps Vita nın çıkış oyunlarından biri olan eski ama boş zaman geçirmek için birebir Little Deviants a ev sahipliği yapacak.

Xbox Games For Gold

Microsoft cephesinde ise Haziran ayı boyunca ilginç ve eğlenceli oyunlar oyuncuları bekliyor.

Pc lerde ilk satışa sunulan, buglarla dolu ve geçtiğimiz yılın en kötü oyunları arasında gösterilen Goat Simulator, Haziran boyunca ücretsiz olacak. Ubisoft un efsanevi Test Drive Unlimited oyunları yapımcısı Ivory Tower ile ortaklaşa hazırladığı devasa çoklu oyunculu yarış oyunu The Crew ise 16 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında Xbox One sahipleri ile buluşacak.

Xbox 360 sahipleri ise 1 Haziran – 15 Haziran tarihleri arasında arcade oyunu bağımsız yapım Super Meat Boy u indirebilecekler. Oldukça vahşi ve zor bir platform oyunu olan Super Meat Boy u zoru seven oyunculara öneriyoruz. Geçtiğimiz aylarda 2. si ile Pc oyuncuları ile buluşan, sıra tabanlı strateji rol yapma oyunu Xcom, ilk bölümü XCom: Enemy Unknown ile 16 Haziran-30 Haziran tarihleri arasında Xbox Games for Gold kapsamında oyunculara verilecek.

Okulların kapanmasına günler kala, oyuncuları oldukça meşgul edecek oyunlar Playstation Plus ve Xbox Games for Gold kapsamında Haziran boyunca ücretsiz verilecek, siz hangilerini oynayacaksınız?

Bizlerle paylaşın…

null

Sosyal Medyada Paylaş!

cloud squall

cloud squall

her oyuna başlayan hiç bir oyunu bitirmeyen :)